Ref: 6502609
575.000 €
GERENOVEERD HUIS MET 2 ACCOMMODATIES - TUIN EN TERRAS - te koop
Louis van Beethovenstraat, 42A
1070 Anderlecht
 Kamers
 4
 Oppervlak
 230m²
 Badkamers
 2
 Garage
 Nee
 Terras
 Ja
 Parking
 Nee
 Tuin
 Ja
Ontdek dit prachtige tweewoonsthuis, gerenoveerd in 2022, dichtbij alle voorzieningen en in een rustige omgeving.
Het bestaat uit een duplex (begane grond - 1e verdieping) van 160m² met 3 slaapkamers, een grote badkamer en 2 toiletten. De ruime woonkamer bestaat uit een grote zithoek, een eetkamer met op maat gemaakte opbergruimte en een volledig uitgeruste Amerikaanse keuken. Allemaal met uitzicht op de tuin en het terras op het zuidwesten. Op de begane grond bevindt zich de eerste slaapkamer.
Op de 1e verdieping vindt u 2 slaapkamers, waarvan één met kleedkamer en een badkamer met toilet. In de kelder bevinden zich grote gezonde kelders met was- en droogaansluitingen en bergruimtes.
Op de 2e verdieping, een appartement met één slaapkamer van +/- 70m² met een ingerichte keuken, een woonkamer, een mooie slaapkamer en een badkamer met toilet.
De renovatie dateert van 2022 en omvat isolatie van de achtergevel, nieuwe dubbele beglazing, installatie van individuele gasketels en hoogwaardige afwerkingen voor de 2 woningen.
Individuele meters en conforme elektriciteit. EPC E
MEER DETAILS
U bent
geïnteresseerd ?
contacteer ons op
+32 2 520 19 00
Vul het formulier in


Onze nieuwste woningen